Již brzy nová wellness zóna s vířivkou

Chata Markétka

Chata Markétka léto
Rezervovat

Jak vznikla Chata Markétka?

Jsme rodina, kterou Orlické hory okouzlily natolik, že jsme se zde rozhodli postavit prvotně vlastní chalupu. Po letech se nám naskytla příležitost na stejném místě pořídit penzion s původním názvem Hubert, který jsme v roce 2022 kompletně zrekonstruovali.

Snažili jsme se využít všechny naše kladné poznatky a zkušenosti a vytvořit ubytování rodinného typu, kde se budete cítit jako doma. Chceme, aby se pro vás Chata Markétka stala pevným přístavem, do kterého se budete moct po celém dni na nohou vrátit a nabrat u nás síly na další dobrodružství.

Původní Penzion Hubert jsme zároveň přejmenovali na Chatu Markétka, po naší milované dceři, která zde prožívá krásné dětství díky vztahu ke zdejší přírodě, zvířatům a kamarádům, které zde našla. Díky ní se toto místo vrylo do našich srdcí.

Pevně věříme, že si naše chata a potažmo celé Orlické hory získají čestné místo i ve vašich srdcích a vy se k nám budete rádi vracet.

Neváhejte a přijeďte si k nám odpočinout od každodenního shonu. U nás najdete potřebný klid a blízkost přírody. Těšíme se na vaši návštěvu.


Jak to u nás 
vypadá?

Zjistěte, jaké typy ubytování nabízíme a na co se u nás můžete těšit. 
A rovnou si rezervujte svůj pobyt.

Rezervovat
Rezervovat
RezervovatRezervovat
crosscross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram